REZULTATI KOLOKVIJA/ISPITA

 

 

 

11.02.2014. - POVIJEST ZEMLJE

Rezultati ispita održanog 02.09.2013.

 

Prezime, ime

Bod

Ocjena

Penava, Zvonimir

29,5/60

2

Slišković, Mara

32,5/60

2

 

Usmeni ispit počinje u 13.00 sati.

 

 

20.09.2013. - POVIJEST ZEMLJE

Rezultati ispita održanog 02.09.2013.

Prezime, ime

Bod

Ocjena

Bačić, Marija Magdalena

30/60

2

Penava, Zvonimir

0

0

Usmeni ispit

Ponedjeljak, 23.09.2013.:

9.30     Emanović, Hržina, Popović

10.30   Škvorc, Bačić

RASPORED USMENOG ISPITA NIJE MOGUĆE MIJENJATI!

 

 

03.09.2013. – OPĆA GEOLOGIJA

Rezultati ispita održanog 27.08.2013.

Prezime, ime

Bod

Ocjena

Crljenko, Ciprijan

40

3

Šuvak, Josip

53

5

Upis ocjene do 05.09. u 12 sati.

 

 

02.09.2013. - POVIJEST ZEMLJE

Rezultati kolokvija održanog 02.09.2013.

Prezime, ime

Bod

Ocjena

Bačić, Marija Magdalena

25/60

1

Dolić, Matea

25/60

1

Emanović, Ivona

44/60

4

Geng, Vanja

17,5/30

2

Milak, Srđan

 

0

Obrdalj, Davor

30/60

2

Popović, Matija

30/60

2

Rukavec, Domagoj

30/60

2

Srnec, Ivan-Goran

33,5/60

2

 

Usmeni ispit

Utorak, 03.09.:

9.30     Brozović, Milling, Penava      

Srijeda, 04.09.:

9.30     Hržina, Ivkić, Škvorc, Emanović

10.30   Geng, Obrdalj, Popović

Četvrtak, 05.09.:

9.30     Trebeš, Rukavec, Srnec

RASPORED USMENOG ISPITA NIJE MOGUĆE MIJENJATI!

 

 

27.08.2013. – OPĆA GEOLOGIJA

Rezultati ispita održanog 27.08.2013.

Prezime, ime

Bod

Ocjena

Šuvak, Josip

42

3

Upis ocjene do 30.08. u 10 sati.

 

27.08.2013. - POVIJEST ZEMLJE

Rezultati kolokvija održanog 27.08.2013.

Prezime, ime

Bod

Ocjena

Emanović, Ivona

23,5/60

1

Geng, Vanja

8,5/30

1

Kolar, Tena

18/30

2

Obrdalj, Davor

21/60

1

Penava, Tomislav

42,5/60

3

Popović, Matija

9,5/60

1

Rukavec, Domagoj

22,5/60

1

Starčević, Karlo

32,5/60

2

Škvorc, Nikola

30,5/60

2

Tolarić, Ivan

32/60

2

Trebeš, Jelena

30,5/60

2

 

Usmeni ispit

Srijeda, 28.08.:

9.30     N. Al Ahmed, Bilić, Genzić

10.30   Indir, Jagar, Makarun

11.30   Milling, Kolar, T. Penava

 

Četvrtak, 29.08.:

9.30     Starčević, Škvorc

10.15   Tolarić, Trebeš

 

 

10.07.2013. – OPĆA GEOLOGIJA

Rezultati ispita održanog 09.07.2013.

 

Student

bodovi

ocjena

  1.  

Janković Petra

48

4

  1.  

Ivas Doris

41

3

  1.  

Ivić Borna

38

3

  1.  

Crljenko Ciprijan

34

2

  1.  

Kljajić Miroslav

20,5

1

  1.  

Brekalo Marijan

45

4

  1.  

Crnković Marko

28

2

  1.  

Gržan Karlo

32

2

  1.  

Vrdoljak Antun

36

3

 

 

Uvid u ispit se može obavit kod asistenta Vranjkovića.

Upis ocjena je u petak, 12.07. od 9.30-10.45 sati kod prof. Pavelića.

Studenti mogu ostaviti indeks kod administratorice zavoda gđe Kate Matković, ili ga poslati po drugom studentu.

Za studente koji ne upišu ocjenu će se smatrati da ju ne prihvaćaju te im se u ISVU upisuje ocjena nula (0).

 

 

09.07.2013. - POVIJEST ZEMLJE

Rezultati pismenog ispita održanog 09.07.2013.

Prezime, ime

Bod

Ocjena

Dolić, Matea

16/60

1

Geng, Vanja

12/30

1

Lončar, Anđela

7/30

1

Penava, Tomislav

24,5/60

1

Popović, Matija

0/60

1

Starčević, Karlo

20/60

1

Škvorc, Nikola

20,5/60

1

Štimac, Ines

29/30

5

Tolarić, Ivan

26/60

1

Trebeš, Jelena

21/60

1

 

Usmeni ispit, srijeda, 10.07.

9.30     Al Ahmed, N., Štimac, I., Gusić

10.30   Al Ahmed, F., Jagar, Kujundžić

11.30   Putak Juriček, Širić, Špičko

 

 

18.06.2013. – OPĆA GEOLOGIJA

Rezultati kolokvija održanog 18.06.2013.

Prezime

Ime

B

O

Jozić

Franko

35

2

Roman

Toni

34

2

Upis ocjena za sve studente bit će u petak, 21.06. od 9.15-10.45 sati. Studenti mogu indeks ostaviti kod administratorice zavoda gđe Kate Matković.

Za studente koji ne dođu na upis ocjene u navedenom terminu smatrat će se da ocjenu ne prihvaćaju te će morati ponovo prijaviti ispit.

 

 

18.06.2013. - POVIJEST ZEMLJE

Rezultati kolokvija održanog 18.06.2013.

 

         BOD   OCJENA

Ravnjak, Ilija

32/60

2

Škvorc, Nikola

16/60

1

Tolarić, Ivan

21/60

1

 

 

Raspored usmenog ispita 19.06.:

 

9.30     F. Al Ahmed, Brozović, Ivaninić

10.30   Jagar, Martinko, Tumara

11.30   Žanić, B. Štimac, Ravnjak

 

 

 

13.06.2013. - POVIJEST ZEMLJE

Rezultati kolokvija održanog 13.06.2013.

Al Ahmed Filip

21,5

3

Al Ahmed Nuri

17,5

2

Tena Bilić

17,5

2

Nino Brozović

15

2

Vanja Geng

13,5

1

Barbara Genezić

17

2

Ivan Gusić

20

3

Nina Hržina

20,5

3

Irena Indir

19,5

3

David Ivaninić

28

5

Ivona Ivkić

29,5

5

Marko Jagar

18,5

3

Viktorija Kojundžić

20

3

Mariana Martinko

15

2

Anni Milling

20

3

Kristijan Širić

16,5

2

Lidija Špičko

23,5

4

Barbara Štimac

22,5

4

Ines Štimac

7,5

1

Dražen Tumara

26,5

5

Ivana Žanić

21,5

3

 

 

 

 

27.05.2013. – POVIJEST ZEMLJE

Rezultati kolokvija održanog 27.05.2013.

Al  Ahmed, Nuri

2

1

Al Ahmed, Filip

8,5

1

Geng, Vanja

2,5

1

Genezić, Barbara

1

1

Gusić, Ivan

6,5

1

Hržina, Nina

10,5

1

Ivaninić, David

21,5

3

Ivkič, Ivona

3

1

Jagar, Marko

0,5

1

Makarun, Valerije

19

3

Martinko, Mariana

7,5

1

Putak Juriček, Marija

24

4

Širić, Kristijan

11

1

Špičko, Lidija

11,5

1

Štimac, Barbara

9

1

Štimac, Ines

6

1

Tumara, Dražen

10

1

 

 

08.05.2013. – OPĆA GEOLOGIJA

Rezultati kolokvija održanog 06.05.2013.

Rudarstvo

K1

Prezime

Ime

B

O

Banda

Pino

19

3

Brekalo

Marijan

15

2

Ciganovic

Marija

12,5

1

Crnkovic

Marko

15

2

Dugonjic

Marko

19

3

Galekovic

Luka

18,5

3

Golubic

Andro

24

4

Gvozden

Alen

22

3

Ivas

Doris

18,5

3

Jamicic

Robert

20

3

Kikic

Anto

18,5

3

Kostric

Stjepan

23

4

Kožul

Andreja

18

2

Krivic

Ivan

15

2

Maravic

Tin

18

2

Matasic

Matija

20

3

Mladineo

Natalia

15

2

Nekic

Domagoj

22

3

Pajic

Mario

23

4

Peric

Tena

21

3

Pištelek

Ivan

19,5

3

Sekulic

Kristijan

23

4

Sertic

Ivan

16,5

2

Strilic

Marko

23

4

Šantek

Luka

15

2

Šuvak

Josip

21

3

Vrdoljak

Antun

12

1

Žbulj

Matko

17,5

2

 

 

Geološko inženjerstvo

K1

Prezime

Ime

B

O

Arandia Krešic

Dario

29

5

Auguštan

Ivona

28

5

Balukcic

Dragana

29

5

Benic

Filip

27

5

Brckovic

Ana

30

5

Crljenko

Ciprijan

21

3

Crncic

Magdalena

19,5

3

Crnjak

Nikolina

27

5

Cambala

Marija

27,5

5

Cekada

Filip

23

4

Danevski

Vito

25

4

Džapo

Antonija

29

5

Fistonic

Tena

26,5

5

Grašic

Kristina

27

5

Ivic

Borna

17

2

Jazvac

Ivan

26,5

5

Jurkovic

Klaudia

27,5

5

Kovacevic

Monika

28,5

5

Miškic

Stanko

25

4

Ostrelic

Damjan

29

5

Pavic

Ivor

28,5

5

Pongrac

Mihael

21,5

3

Racic

Nikolina

28

5

Repac

Marko

28

5

Salamun

Antonija

22

3

Tkalcevic Stojovic

Viktor

11

1

Vranješ

Teuta

23,5

4

Vrebac

Ivan

21,5

3

 

 

Naftno rudarstvo

K1

Prezime

Ime

B

O

Bebic

Ante

23

4

Boras

Matej

22,5

4

Crnekovic

Romana

20

3

Celar-Cupic

Lovro

24

4

Datkovic

Antonio

15

2

Ivkovic

Josip

27

5

Ježovit

Josip

21

3

Jozic

Franko

18

2

Juranko

Mislav

19

3

Kesic

Luka

25

4

Loncar

Ante

19

3

Macan

Matej

18

2

Maksic

Gordan

22,5

4

Mandic

Mateo

22,5

4

Matic

Hrvoje

25,5

4

Mikic

Martin

19

3

Musulin

Deni

18,5

3

Roguljic

Marin

27,5

5

Roman

Toni

7,5

1

Suric

Stipe

24

4

Šarcanin

Sven

19

3

Šimatovic

Filip

20

3

Vuckovic

Filip

15

2

 

 

03.05.2013. – POVIJEST ZEMLJE

Rezultati kolokvija održanog 02.05.2013.

Al  Ahmed, Nuri

13/30

1

Al Ahmed, Filip

15,5/30

2

Bilić, Tena

17,5/30

2

Geng, Vanja

18,5/30

3

Genezić, Barbara

25,5/30

4

Gusić, Ivan

19/30

3

Lončar, Anđela

17/30

2

Penava, Tomislav

13,5/30

1

Starčević, Karlo

10,5/30

1

Špičko, Lidija

26,5/30

5

Štimac, Ines

17/30

2

Tolarić, Ivan

12/30

1

Tumara, Dražen

26,5/30

5

 

Studenti N. Al Ahmed i T. Penava javiti se profesoru!

 

 

02.05.2013. – OPĆA GEOLOGIJA

Rezultati kolokvija održanog 29.04.2013.

 

Ponovljeni kolokvij će se održati u ponedjeljak, 06.5.2013. u predavaonici P6M 101, s početkom u 13.00 sati.

 

Naftno rudarstvo

K1

Prezime

Ime

B

O

Bašic

Niko

21,5

3

Boras

Matej

2

1

Bošnjak

Dario

27,5

5

Bošnjak

Ivan

29

5

Cota

Nikola

15,5

2

Crnekovic

Romana

12

1

Celar-Cupic

Lovro

12,5

1

Catovic

Hana

18

2

Datkovic

Antonio

6,5

1

Drljaca

Branko

28,5

5

Dujic

Ana

18

2

Džaferovic

Ðani

1

1

Gospodnetic

Toni

30

5

Hudoletnjak

Marina

30

5

Ivanec

Luka

23,5

4

Ivaniševic

Luka

23,5

4

Ivkovic

Josip

12

1

Jozic

Franko

5

1

Jukic

Mario

15

2

Kasunic

Lovro

23

4

Kesic

Luka

11

1

Kocevar-Korenjak

Kristijan

27

5

Kovacevic

Antonio

15,5

2

Ledenko

Mate

27

5

Loncar

Ante

8

1

Longin

Diego

15

2

Macan

Matej

0

1

Majdandžic

Mario

19

3

Maksic

Gordan

4,5

1

Mandic

Mateo

13

1

Matic

Hrvoje

15

2

Matic

Mislav

19

3

Mikic

Martin

2

1

Mikulec

Sandro

20,5

3

Moric

Ivana

18,5

3

Musulin

Deni

13

1

Nakic

Josip

25

4

Paleka

Luka

16

2

Paljušic

Alen

23

4

Pavic

Kazimir

20

3

Petrovic

Valentino

24

4

Roguljic

Marin

17,5

2

Roman

Toni

7

1

Semren

Mirko

25

4

Srdic

Igor

17,5

2

Suric

Stipe

13,5

1

Šarcanin

Sven

20,5

3

Šikonja

Fran

21

3

Šimatovic

Filip

13

1

Vocanec

Silvija

24

4

Vrankic

Iva

26,5

5

Zore

Lovro

15

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rudarstvo

K1

Prezime

Ime

B

O

Andrić

Dino

16,5

2

Anušic

Fran

15

2

Brekalo

Marijan

4,5

1

Buti

Lucija

27

5

Crnkovic

Marko

4

1

Cicin-Šain

Zdravko

23

4

Cujic

Marko

20

3

Dugonjic

Marko

11

1

Ðidara

Tomislav

18

2

Galekovic

Luka

9,5

1

Gaura

Antonela

26,5

5

Gvozden

Alen

9

1

Habek

Kristina

18

2

Hrastov

Ana

19.5

3

Ivas

Doris

3

1

Ivezic

Magdalena

23

4

Jamicic

Robert

10,5

1

Jankovic

Petra

16,5

2

Juric

Stefanie

26,5

5

Kassabji

Mario

21

3

Kikic

Anto

3,5

1

Klasic

Gabriela

19,5

3

Kolic

Marsel

29

5

Kostric

Stjepan

10

1

Kralj

Juraj

17,5

2

Kranjcevic

Martin

16

2

Krivic

Ivan

11,5

1

Kuzmanic

Tamara

16

2

Kvadranti

Korina

22

3

Maravic

Tin

7,5

1

Maric

Krešimir

22,5

4

Matasic

Matija

5,5

1

Meðimorec

Filip

17,5

2

Mladineo

Natalia

4

1

Modric

Magdalena

26,5

5

Nekic

Domagoj

3

1

Opacak

Iva

16

2

Pajic

Mario

4

1

Peric

Tena

11

1

Pištelek

Ivan

1

1

Radic

Mislav

21

3

Sekulic

Kristijan

2

1

Serdarušic

Antonia

17,5

2

Sertic

Ivan

9,5

1

Strilic

Marko

12

1

Šantek

Luka

4

1

Šantolic

Marko

22

3

Šimunovic

Katija

17

2

Šuvak

Josip

13

1

Vrdoljak

Antun

10

1

Žbulj

Matko

13

1

 

 

Geološko inženjerstvo

K1

Prezime

Ime

B

O

Antunovic

Matko

22

3

Arar

Ivan

23,5

4

Bilic

Tomislav

26,5

5

Brckovic

Ana

15,5

2

Brebric

Marko

8

1

Crncic

Magdalena

7,5

1

Crnjak

Nikolina

18

2

Cambala

Marija

21

3

Cekada

Filip

10

1

Danevski

Vito

18,5

3

Džapo

Antonija

5

1

Fistonic

Tena

5

1

Gaberšek

Nikolina

16

2

Grašic

Kristina

10

1

Gulic

Ana

23

4

Hodak

Ivan Fran

19,5

3

Host

Dino

16,5

2

Ivic

Borna

9,5

1

Japelj

Luka

19,5

3

Juric

Lucija

18,5

3

Jurkovic

Klaudia

19

3

Kevric

Katja

27,5

5

Kovacevic

Monika

21

3

Kucinic

Josip

19,5

3

Ladovic

Daniel

7

1

Majhen

Ljubica

15

2

Markovinovic

Dominik

19,5

3

Mijatovic

Ivona

29

5

Miškic

Stanko

21,5

3

Novak

Matej

18

2

Ožbolt

Jana

20

3

Pavic

Ivor

10

1

Plejic

Lovro

21,5

3

Pongrac

Mihael

7,5

1

Pupic

Bartol

12

1

Racic

Martin

22,5

4

Salamun

Antonija

4

1

Tkalcevic Stojovic

Viktor

0

1

Topic

Marija

23,5

4

Vranješ

Teuta

13

1

Vrebac

Ivan

0

1

Zadravec

Jure

23

4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

22.04.2013. – POVIJEST ZEMLJE

Rezultati kolokvija održanog 22.04.2013.

Al Ahmed Filip

4,5/30

1

Al Ahmed Nuri

2,5/30

1

Josip Augustinović

9,5/30

1

Tena Bilić

8/30

1

Nino Brozović

16/30

2

Ivona Emanović

8,5/30

1

Vanja Geng

9,5/30

1

Barbara Genezić

13/30

1

Ivan Gusić

16/30

2

Nina Hržina

18,5/30

3

Irena Indir

20/30

3

David Ivaninić

25,5/30

4

Ivona Ivkić

22.5/30

4

Marko Jagar

25/30

4

Viktorija Kojundžić

15/30

2

Tena Kolar

15/30

2

Anđela Lončar

2/30

1

Valerije Makarun

26,5/30

5

Mariana Martinko

15/30

2

Srđan Milak

10,5/30

1

Anni Milling

16/30

2

Matija Popović

9/30

1

Marija Putak Juriček

27/30

5

Domagoj Rukavec

11,5/30

1

Karlo Starčević

10/30

1

Kristijan Širić

19/30

3

Lidija Špičko

7/30

1

Barbara Štimac

20/30

3

Ines Štimac

11,5/30

1

Ivan Tolarić

11/30

1

Dražen Tumara

16/30

2

Ivana Žanić

20,5/30

3

 

 

 

12.02.2013. – OPĆA GEOLOGIJA

Rezultati pismenog ispita održanog 12.02.2013.

PREZIME, IME

BODOVI

OCJENA

Proroković, Ivan

30/60

2

 

 

12.02.2013. – POVIJEST ZEMLJE

Rezultati pismenog ispita održanog 12.02.2013.

PREZIME, IME

BODOVI

OCJENA

Jurković, Fran

36,5/60

3

 

 

 

29.01.2013. – OPĆA GEOLOGIJA

Rezultati pismenog ispita održanog 29.01.2013.

 

Prezime

Ime

Bod

Ocjena

  1.  

Lastrić

Robert

35,5/60

3

 

 

 

25.09.2012. – OPĆA GEOLOGIJA

Rezultati pismenog ispita održanog 24.09.2012.

 

Prezime

Ime

Bod

Ocjena

  1.  

Srdić

Igor

16/60

1

  1.  

Vrdoljak

Antun

11/60

1

 

 

 

24.09.2012. – POVIJEST ZEMLJE

Rezultati pismenog ispita održanog 24.09.2012.

Prezime

Ime

Bodovi

Ocjena

Gotšlih

Branimir

23/30

4

Hercegovac

Sven

23,5/60

1

Kobilšek

Ivan

30/60

2

Seleš Muić

Dino

18/30

2

Rajič

Barbara

21,5/30

3

 

Raspored usmenog ispita 25.09.:

9.30 Seleš Muić, Gotšlih, Kobilšek

10.15 Hećej, Rajič

 

 

 

12.09.2012. – OPĆA GEOLOGIJA

Rezultati pismenog ispita održanog 11.09.2012.

 

Prezime

Ime

Bod

Ocjena

  1.  

Halilović

Mislav

28/60

2

  1.  

Geng

Vanja

32/60

2

  1.  

Foršek

Karla

31/60

2

  1.  

Crnić

Zvonimir

28/60

2

  1.  

Glasenhardt

Josip

28/60

2

  1.  

Čolić

Marko

28/60

2

  1.  

Kezerić

Marko

28/60

2

  1.  

Žbulj

Matko

10,5/60

1

  1.  

Gudelj Velaga

Andrija

31/60

2

  1.  

Vrdoljak

Antun

5/60

1

  1.  

Kikić nije prijavio ispit

Anto

12/60

1

 

Upis ocjena je u četvrtak, 13.09. od 10 -11 sati.

Za studenta koji ne upiše ocjenu smatrat će da ju ne prihvaća te su u ISVU upisuje nula (0).

 

 

 

11.09.2012. – POVIJEST ZEMLJE

Rezultati ispita održanog 11.09.2012.

Prezime

Ime

Bodovi

Ocjena

Brković

Luka

18/30

2

Gotšlih

Branimir

12,5/30

1

Hercegovac

Sven

24/60

1

Hećej

Nina

30/60

2

Jurković

Fran

17/60

1

Kobilšek

Ivan

26,5/60

1

Kordić

Zdenko

42/60

3

Seleš Muić

Dino

12,5/30

1

Srnec

Ivan-Goran

18/60

1

Špehar

Adrian

38,5/60

3

 

Raspored usmenog ispita 12.09.:

10.00 Šikić, Brković, Hećej

10.45 Kordić, Špehar

 

04.09.2012. – OPĆA GEOLOGIJA

Rezultati pismenog ispita održanog 04.09.2012.

 

Prezime

Ime

B

O

  1.  

Čeh

Matej

32/60

2

  1.  

Gržan

Karlo

24/60

1

  1.  

Kišić

Ivica

36/60

3

  1.  

Bošnjak

Karlo

36/60

3

  1.  

Halilović

Mislav

8/60

1

  1.  

Glasenhardt

Josip

18/60

1

  1.  

Drveni

Ivan

7/60

1

  1.  

Srdić

Igor

16/60

1

  1.  

Čolić

Ivan

15/60

1

  1.  

Lastrić

Robert

18/60

1

  1.  

Petrović

Grgur

44/60

4

  1.  

Kezerić

Marko

6.5/60

1

  1.  

Pintar

Matko

11/60

1

 

Upis ocjena bit će u četvrtak, 06.09. od 10-11 sati. Za studente koji ne upišu ocjenu smatrat će se da ju ne prihvaćaju te se u ISVU upisuje 0 (nula).

 

 

04.09.2012. – POVIJEST ZEMLJE

Rezultati pismenog ispita održanog 04.09.2012.

Prezime

Ime

Bodovi

Ocjena

Brletić