REZULTATI KOLOKVIJA/ISPITA

 

 

 

07.07.2015. – POVIJEST ZEMLJE

Rezultati pismenog ispita održanog 07.07.2015.

 

Prezime, ime

Bodovi

Ocjena

Bagarić, Josip

14/60

1

Bevandić, Srećko

25/60 (D)

-

Blažević, David

15/30

2

Blažok, Lovro

13/30

1

Debeljak, Marija

6/30

1

Japelj, Luka

19/30

3

Host, Dino

9,5/30

1

Slaviček, Josip

9,5/30

1

Vučković, Alan

30/60

2

 

Usmeni ispit bit će održan u srijedu, 08.07., prema sljedećem rasporedu:

9.30   Bevandić, Blažević, Japelj, Vučković

 

 

05.05.2015. – POVIJEST ZEMLJE

Rezultati kolokvija održanog 30.04.2015.

Prezime i ime

Ispravak 1.

Bagarić, Josip

10/30

Bevandić, Srećko

7/30

Debeljak, Marija

22/30

Japelj, Luka

20/30

Kavelj, Mirko

23/30

Kocijan, Valentina

18/30

Kožul, Sandra

25/30

Kukolja, Adriana

23,5/30

Matoković, Marko

23/30

Petohleb, Lea

20,5/30

Plazonić, Davor

19/30

Salamun, Antonija

17/30

Slaviček, Josip

15/30

Šeb, Filip

15/30

Špiko, Ana

23,5/30

Tucković, Tomislav

24/30

Vicković, Stipe

22,5/30

Vučković, Alan

8,5/30

Vujanović, Rok

17,5/30

Host, Dino

17/30

Jukić, Marko

10,5/30

Kučinić, Josip

2,5/30

Kamenski, Ana

24,5/30

Ladović, Danijel

16,5/30

Lazić, Juraj

24/30

Majhen, Ljubica

12,5/30

Markovinović, Dominik

22,5/30

Stojanović, Zrinka

10/30

Tremljan, Anamarija

12,5/30

Prof. dr. sc. Davor Pavelić

 

28.04.2015. – POVIJEST ZEMLJE

Rezultati kolokvija održanog 23.04.2015.

PREZIME, IME

BOD

OCJENA

Bagarić, Josip

8

1

Bevandić, Srećko

5,5

1

Bilobrk, Slobodan

3,5

1

Blažević, David

15

2

Blažok, Lovro

15

2

Buškulić, Patricia

12,5

1

Debeljak, Marija

6,5

1

Gorupić Martina

24

4

Huljek, Laura

26,5

5

Jakić, Zvonimir

21,5

3

Japelj, Luka

11

1

Kavelj, Mirko

8

1

Kocijan, Valentina

10,5

1

Kožul, Sandra

2,5

1

Kukolja, Adriana

18,5

3

Matoković, Marko

10

1

Petohleb, Lea

5

1

Plazonić, Davor

3

1

Posarić, Dino

21

3

Salamun, Antonija

0

1

Slaviček, Josip

7

1

Šeb, Filip

2

1

Širol, Andre

23,5

4

Špiko, Ana

11,5

1

Tucković, Tomislav

20

3

Vicković, Stipe

7

1

Vučković, Alan

0

1

Vujanović, Rok

4

1

Vukovski, Matija

15

2

 

Ponovljeni kolokvij će se održati u četvrtak, 30.04. prema sljedećem rasporedu:

9.00 - druga grupa s vježbi

9.35 - prva grupa s vježbi

 

 

19.09.2014. – OPĆA GEOLOGIJA

Rezultati pismenog ispita održanog 19.09.2014.

 

Geološko inženjerstvo

ime i prezime

broj bodova

ocjena

Mirjam Gotal

33/60

2

Tomislav Mikulčić

35,5/60

2

Roko Prpić

39,5/60

3

 

Rudarstvo

ime i prezime

broj bodova

ocjena

Filip Perica

14,5/60

1

 

Upis ocjene će biti u ponedjeljak, 22.09. od 10.30-11.00 sati.

 

 

19.09.2014. – POVIJEST ZEMLJE

Rezultati pismenog ispita održanog 19.09.2014.

Prezime

Ime

Bodovi

Ocjena

Fistonić

Tena

4,5/30

1

Hodak

Ivan Fran

-

-

Jurić

Lucija

38,5/60

3

Ostrelič

Damjan

10,5/30

1

Raspored usmenog ispita 22.09.:

9.30 Benić, Gulić, Jurić

 

 

 

09.09.2014. – OPĆA GEOLOGIJA

Rezultati pismenog ispita održanog 09.09.2014.

 

Geološko inženjerstvo

ime i prezime

broj bodova

ocjena

Mirjam Gotal

23,5/60

1

Stjepan Lukić

30/60

2

Tomislav Mikulčić

22/60

1

Nuria-Godvera Marei Nsonde

10/60

1

Tomislav Pišonić

34,5/60

2

Roko Prpić

24/60

1

Mislav Štih

30/60

2

 

Rudarstvo

ime i prezime

broj bodova

ocjena

Danko Komerički

21/60

1

Filip Perica

16,5/60

1

Dominik Marija Rebić

38/60

3

 

Upis ocjene u indeks bit će u četvrtak, 11.09. od 9.00-9.30 sati. Studenti mogu dostaviti indeks i po drugom studentu ili ga ostaviti kod administratorice Zavoda gospođe Kate Matković.

 

 

09.09.2014. - POVIJEST ZEMLJE

Rezultati pismenog ispita održanog 09.09.2014.

PREZIME, IME

BOD

OCJENA

Antunović, Matko

24,5/30

4

Bahun, Marko

7,5/30

1

Balukčić, Dragana

23/30

4

Benić, Filip

15/30

2

Čambala, Marija

22,5/30

4

Geng, Vanja

16,5/60

1

Hodak, Ivan Fran

-

0

Jazvac, Ivan

20,5/30

3

Lucija, Jurić

22/60

1

Ožbolt, Jana

13/30

1

Uranija, Filip

-

0

Vranješ, Teuta

40,5/60

3

 

Raspored usmenog ispita:

Srijeda, 10.09.:

9.30     Vranješ, Arcella, Balukčić

10.15   Jazvac, Čambala, Danevski

 

Četvrtak, 11.09.:

9.30     Benić, Gulić, Fijačko

10.15   Antunović, Pavić

Raspored usmenog ispita se ne može mijenjati.

 

 

 

26.08.2014. - POVIJEST ZEMLJE

Rezultati pismenog ispita održanog 26.08.2014.

 

PREZIME, IME

BOD

OCJENA

Antunović, Matko

11/30

1

Arandia Krešić, Antonio

15/30

2

Arcella, Antonio

30,5/60

2

Balukčić, Dragana

-

-

Benić, Filip

-

-

Bilić, Tomislav

23,5/30

4

Čambala, Marija

13,5/30

1

Fijačko,Goran

30/60

2

Lucija, Jurić

7/60

1

Kevrić, Katja

24/30

4

Lončar, Anđela

15,5/30

2

Mijatović, Ivona

-

-

Miškić, Stanko

16/30

2

Ostrelič, Damjan

4/30

1

Pavić, Ivor

16,5/30

2

Pokrovac, Maša

34/60

2

Topić, Marija

15/30

2

Vranješ, Teuta

22/60

1

 

Raspored usmenog ispita:

Srijeda, 27.08.:

9.30     Arandia-Krešić, Arcella, Bilić

10.15   Fijačko, Kevrić, Kovačević

12.15   Jurković, Miškić, Pavić

 

Četvrtak, 28.08.:

9.30     Pokrovac, Račić, Topić

10.15   Gaberšek, Lončar

 

 

 

08.07.2014. - POVIJEST ZEMLJE

Rezultati pismenog ispita održanog 08.07.2014.

PREZIME, IME

BODOVI

OCJENA

Jurić, Lucija

0,5/60

1

Ožbolt, Jana

10/30

1

Pavić, Ivor

7/30

1

Repac, Marko

21/30

3

Zadravec, Jure

16,5/30

2

Arcella, Antonio

16/60

1

Usmeni ispit održat će se u četvrtak, 10.07. s početkom u 9:30 sati.

 

 

 

23.06.2014. - POVIJEST ZEMLJE

Rezultati pismenog ispita održanog 23.06.2014.

PREZIME, IME

BODOVI

OCJENA

Brcković, Ana

15,5

2

Repac, Marko

-

0

Usmeni ispit održat će se u utorak, 24.06., s početkom u 9:30 sati.

 

 

 

29.05.2014. - POVIJEST ZEMLJE

Rezultati kolokvija održanog 28.05.2014.

PREZIME, IME

BOD

OCJENA

Bahun, Marko

0

1

Gaberšek, Nikolina

11

1

Jurković, Klaudija

10,5

1

Mijatović, Ivona

17,5

2

Pavelić, Tomislav

8,5

1

Pavić, Ivor

7,5

1

 

 

05.05.2014. – OPĆA GEOLOGIJA

Rezultati kolokvija održanog 29.04.2014.

 

Rudarstvo

K1

Ime

Prezme

B

O

Tomislav

Bogomolec

18/30

2

Mirna

Cvitković

19/30

3

Matija

Habuš

9,5/30

1

Ennio

Hadžić

28/30

5

Inga

Jambrešić

21,5/30

3

Danko

Komerički

22,5/30

4

Fran

Marković

18,5/30

3

Matej

Medvidović

24,5/30

4

Matija

Nikolić

23,5/30

4

Filip

Perica

13,5/30

1

Ivan

Perić

17,5/30

2

Josip

Peter

16/30

2

Dominik Marija

Rebić

12,5/30

1

Andro

Stupin

12/30

1

Goran

Tanodi

13/30

1

Pavo

Terzić

20/30

3

Ivan

Zovko

27/30

5

 

Geološko inženjerstvo

K1

Ime

Prezime

B

O

Srećko

Bevandić

22,5/30

4

Luka

Grbac

18,5/30

3

Marko

Jukić

15,5/30

2

Marko

Jurić

18,5/30

3

Dane

Krpan

8/30

1

Nikolina

Lučić

19,5/30

3

Marko

Matoković

26,5/30

5

Tomislav

Mikulčić

17,5/30

2

Marko

Milanović

12,5/30

1

Nuria-Godvera Marei

Nsonde

1,5/30

1

Antonio

Obradović

15,5/30

2

Ismar

Omerčević

20,5/30

3

Nikolina

Prežigalo

15/30

2

Stjepan

Prusac

8,5/30

1

Bartol

Pupić

7/30

1

Filip

Šeb

19,5/30

3

Jakov

Tadić

16/30

2

Sandro

Vrsalović

5/30

1

 

Naftno rudarstvo

K1

Ime

Prezime

B

O

Kristijan

Ančimer

18,5/30

3

Antonio

Jelinić

23,5/30

4

Domago

Katarinić

24/30

4

Božo

Logarušić

20,5/30

3

Kazimir

Pavić

22/30

3

Luka

Trninić

15,5/30

2

 

 

18.04.2014. – OPĆA GEOLOGIJA

Rezultati kolokvija održanog 15.04.2014.

 

Rudarstvo

 

Rudarstvo

K1

 

Ime

Prezme

B

O

1

Luka

Abramović

19,5/30

3

2

Andrija

Andraši

15,5/30

2

3

Filip

Antolaš

-

 

4

Matija

Babić

-

 

5

Dino

Benger

-

 

6

Nikola

Bodružić

15/30

2

7

Tomislav

Bogomolec

12/30

1

8

Marko

Boričević

22,5/30

4

9

Ivan

Coc

15/30

2

10

Matko

Crnković

20/30

3

11

Mirna

Cvitković

8,5/30

1

12

Ana

Čengija

25/30

4

13

Luka

Čolić

17/30

2

14

Paulo

Ćulić

27/30

5

15

Filip

Deriš

-

 

16

Dorian

Džida

25/30

4

17

Matej

Ereiz

20/30

3

18

Filip

Grozdanović

-

 

19

Matija

Habuš

11,5/30

1

20

Ennio

Hadžić

12,5/30

1

21

Matija

Ivanić

18,5/30

3

22

Inga

Jambrešić

12/30

1

23

Dominik

Kleflin

16/30

2

24

Danko

Komerički

18/30

2

25

Matilda

Kopunić

20/30

3

26

Deni

Krizmanić

-

 

27

Toni

Krmek

24,5/30

4

28

Ermin Filip

Kulenović

-

 

29

Marino

Lelas

27/30

5

30

Hrvoje

Lukačić

23,5/30

4

31

Marko

Mališ

19/30

3

32

Fran

Margetić

22/30

3

33

Fran

Marković

11,5/30

1

34

Matej

Medvidović

11/30

1

35

Martin

Milovan

21,5/30

3

36

Matija

Nikolić

9,5/30

1

37

Kristijan

Orešković

18,5/30

3

38

Filip

Perica

8,5/30

1

39

Ivan

Perić

-

 

40

Josip

Peter

2/30

1

41

Jurica

Pinter

26/30

4

42

Nikola

Primorac

24/30

4

43

Mario

Rac

19,5/30

3

44

Filip

Radonić Mayr

3,5/30

1

45

Dominik Marija

Rebić

-

 

46

Marijan

Rožić

-

 

47

Leo

Rukavina

18/30

2

48

Tin

Sečanj

15/30

2

49

Dominik

Slebur

18/30

2

50

Antonio

Sobota

-

 

51

Hana

Stipanović

28/30

5

52

Andro

Stupin

-

 

53

Zrinka

Šikić

-

 

54

Petar

Šimić

-

 

55

Goran

Tanodi

11/30

1

56

Pavo

Terzić

-

 

57

Marko

Tokić

18/30

2

58

Blaž

Turić

21/30

3

59

Vladimir

Turković

21,5/30

3

60

Petar

Vranjković

28/30

5

61

Krešimir

Vrbić

-

 

62

Ivan

Zovko

1/30

1

 

Geološko inženjerstvo

 

Geološko inženjerstvo

K1

 

Ime

Prezime

B

O

1

Josip

Bagarić

19/30

3

2

Srećko

Bevandić

12/30

1

3

Slobodan

Bilobrk

25/30

4

4

David

Blažević

22/30

3

5

Lovro

Blažok

23,5/30

4

6

Patricia

Buškulić

25/30

4

7

Goran

Čorak

24/30

4

8

Ana

Dadić

22/30

3

9

Marija

Debeljak

27,5/30

5

10

Daniel Esteban

Ferrer Kekin

-

 

11

Ivša

Galić

23/30

4

12

Paolo

Glasnović

11,5/30

1

13

Martina

Gorupić

-

 

14

Mirjam

Gotal

2,5/30

1

15

Luka

Grbac

-

 

16

Igor

Grbeša

18,5/30

3

17

Vilim

Hafner

15/30

2

18

Laura

Huljek

27/30

5

19

Zvonimir

Jakić

25,5/30

4

20

Marko

Jukić

13,5/30

1

21

Marko

Jurić

-

 

22

Ana

Kamenski

24,5/30

4

23

Doris

Klačar

-

 

24

Valentina

Kocijan

23/30

4

25

Sandra

Kožul

27,5/30

5

26

Dane

Krpan

12,5/30

1

27

Adriana

Kukolja

27,5/30

5

28

Nikolina

Lučić

-

 

29

Stjepan

Lukić

18/30

2

30

Marko

Matoković

17/30

2

31

Tomislav

Mikulčić

11/30

1

32

Marko

Milanović

9,5/30

1

33

Nuria-Godvera Marei

Nsonde

0/30

1

34

Antonio

Obradović

10,5/30

1

35

Ismar

Omerčević

13/30

1

36

Filip

Pejanovic

15/30

2

37

Marko

Pervan

15/30

2

38

Lea

Petohleb

18/30

2

39

Matija

Piktija

-

 

40

Tomislav

Pišonić

15/30

2

41

Davor

Plazonić

25,5/30

4

42

Dino

Posarić

27/30

5

43

Nikolina

Prežigalo

-

 

44

Roko

Prpić

2,5/30

1

45

Stjepan

Prusac

-

 

46

Bartol

Pupić

-

 

47

Darko

Rubić

21/30

3

48

Josip

Slaviček

24/30

4

49

Zrinka

Stojanović

16,5/30

2

50

Filip

Šeb

10/30

1

51

Andre

Širol

25/30

4

52

Antun

Škledar

-

 

53

Mislav

Štih

-

 

54

Jakov

Tadić

11,5/30

1

55

Viktor

Tkalčević Stojović

-

 

56

Anamarija

Tremljan

20/30

3

57

Tomislav

Tucković

27,5/30

5

58

Stipe

Vicković

28/30

5

59

Sandro

Vrsalović

10/30

1

60

Alan

Vučković

19,5/30

3

61

Rok

Vujanović

16/30

2

62

Matija

Vukovski

28/30

5

 

Naftno rudarstvo

 

Naftno rudarstvo

K1

 

Ime

Prezime

B

O

1

Muyiwa Kunle

Akinradewo

-

 

2

Mohamad

Al Rifai

-

 

3

Kristijan

Ančimer

10,5/30

1

4

Josipa

Aračić

27,5/30

5

5

David

Aščić

22/30

3

6

Josip

Banić

21/30

3

7

Bruno

Beljo

19,5/30

3

8

Ivan

Bikić

29/30

5

9

Filip

Copić

18,5/30

3

10

Antonio

Datković

-

 

11

Dejan

Dedeić

-

 

12

Dario

Delinić

17/30

2

13

Luka

Erdeljac

17,5/30

2

14

Tomislav

Glibo

27/30

5

15

Vedran

Gojković

21/30

3

16

Matija

Grdenić

-

 

17

Antonio

Horvat

28/30

5

18

Alen

Jagec

-

 

19

Mihael

Jandroković

19/30

3

20

Antonio

Jelinić

10,5/30

1

21

Joško

Jurković

21/30

3

22

Domago

Katarinić

7/30

1

23

Ivan

Kesić

27/30

5

24

Boris

Klabučar

29,5/30

5

25

Carla

Ključarić

27/30

5

26

Karlo

Kocijan

29,5/30

5

27

Borna

Kolarek

25,5/30

4

28

Ivan

Kovačić

-

 

29

Ivor

Kulušić

27/30

5

30

Luka

Lasić

21/30

3

31

Božo

Logarušić

7/30

1

32

Marin

Lovreković

28/30

5

33

Ivan

Luburić

26/30

4

34

Mirko

Mamić

27,5/30

5

35

Matej

Mandić

29/30

5

36

Zvonimir

Martić

28/30

5

37

Stipe

Matulić

27,5/30

5

38

Zvonimir

Miđić

19/30

3

39

Sven

Mijić

27,5/30

5

40

Monika

Miličević

27,5/30

5

41

Leon

Mrkić

21/30

3

42

Lejla

Muhasilović

18,5/30

3

43

Zvonimir

Nikić

18,5/30

3

44

Kazimir

Pavić

-

 

45

Stjepan

Pendić

19/30

3

46

Ivan

Peršić

27,5/30

5

47

Šimun

Peša

-

 

48

Petar

Ramljak

23/30

4

49

Hrvoje

Rukavina

28/30

5

50

Milan

Rupčić

25,5/30

4

51

Matej

Ružić

26/30

4

52

Matija

Stojanović

-

 

53

Kristina

Strpić

24,5/30

4

54

Matej

Šeb

23,5/30

4

55

Damir

Školak

-

 

56

Vedran

Šlankovič

23/30

4

57

Marko

Štivičić

-

 

58

Ratko

Tomić

-

 

59

Luka

Trninić

8/30

1

60

Tomislav

Varga

22/30

3

61

Filip

Vlaho

17/30

2

62

Ivan

Vukoja

19,5/30

3

63

Marko

Vuković

-

 

64

Tomislav

Vuković

27,5/30

5

65

Iva

Zelenko

-

 

66

Luka

Zrilić

28/30

5

 

Ponovljeni kolokvij održat će se u utorak, 29.04. prema sljedećem rasporedu:

11.00 – studenti geološkog inženjerstva

11.35 – studenti rudarstva i naftnog rudarstva

Nakon kolokvija će se održati redovita nastava.

 

 

22.04.2014. - POVIJEST ZEMLJE

Rezultati kolokvija održanog 17.04.2014.

PREZIME, IME

BODOVI

OCJENA

Bahun, Marko

15

2

Brebrić, Filip

7,5

1

Danevski, Vito

11

1

Đukan, Luka

6,5

1

Fistonić, Tena

15

2

Herceg, Hrvoje

4,5

1

Jurković, Klaudija

11,5

1

Kevrić, Katja

16,5

2

Miškić, Stanko

17

2

Pavić, Ivor

5,5

1

Plejić, Lovro

14

1

Uranija, Filip

12

1

Vrbanac, Anamarija

7

1

Zadravec, Jure

20

3

Ponovljeni kolokvij će se održati za sve studente u ponedjeljak, 28.04. s početkom u 9.00 sati.

Nakon kolokvija održat će se redovita nastava.

 

 

 

11.02.2014. - POVIJEST ZEMLJE

Rezultati ispita održanog 02.09.2013.

Prezime, ime

Bod

Ocjena

Penava, Zvonimir

29,5/60

2

Slišković, Mara

32,5/60

2

 

Usmeni ispit počinje u 13.00 sati.

 

 

20.09.2013. - POVIJEST ZEMLJE

Rezultati ispita održanog 02.09.2013.

Prezime, ime

Bod

Ocjena

Bačić, Marija Magdalena

30/60

2

Penava, Zvonimir

0

0

Usmeni ispit

Ponedjeljak, 23.09.2013.:

9.30     Emanović, Hržina, Popović

10.30   Škvorc, Bačić

RASPORED USMENOG ISPITA NIJE MOGUĆE MIJENJATI!

 

 

03.09.2013. – OPĆA GEOLOGIJA

Rezultati ispita održanog 27.08.2013.

Prezime, ime

Bod

Ocjena

Crljenko, Ciprijan

40

3

Šuvak, Josip

53

5

Upis ocjene do 05.09. u 12 sati.

 

 

02.09.2013. - POVIJEST ZEMLJE

Rezultati kolokvija održanog 02.09.2013.

Prezime, ime

Bod

Ocjena

Bačić, Marija Magdalena

25/60

1

Dolić, Matea

25/60

1

Emanović, Ivona

44/60

4

Geng, Vanja

17,5/30

2

Milak, Srđan

 

0

Obrdalj, Davor

30/60

2

Popović, Matija

30/60

2

Rukavec, Domagoj

30/60

2

Srnec, Ivan-Goran

33,5/60

2

 

Usmeni ispit

Utorak, 03.09.:

9.30     Brozović, Milling, Penava      

Srijeda, 04.09.:

9.30     Hržina, Ivkić, Škvorc, Emanović

10.30   Geng, Obrdalj, Popović

Četvrtak, 05.09.:

9.30     Trebeš, Rukavec, Srnec

RASPORED USMENOG ISPITA NIJE MOGUĆE MIJENJATI!

 

 

27.08.2013. – OPĆA GEOLOGIJA

Rezultati ispita održanog 27.08.2013.

Prezime, ime

Bod

Ocjena

Šuvak, Josip

42

3

Upis ocjene do 30.08. u 10 sati.

 

27.08.2013. - POVIJEST ZEMLJE

Rezultati kolokvija održanog 27.08.2013.

Prezime, ime

Bod

Ocjena

Emanović, Ivona

23,5/60

1

Geng, Vanja

8,5/30

1

Kolar, Tena

18/30

2

Obrdalj, Davor

21/60

1

Penava, Tomislav

42,5/60

3

Popović, Matija

9,5/60

1

Rukavec, Domagoj

22,5/60

1

Starčević, Karlo

32,5/60

2

Škvorc, Nikola

30,5/60

2

Tolarić, Ivan

32/60

2

Trebeš, Jelena

30,5/60

2

 

Usmeni ispit

Srijeda, 28.08.:

9.30     N. Al Ahmed, Bilić, Genzić

10.30 <